• فوکوس

  فوکوس به سبب وزن بسیار کمی که دارد به راحتی قابل حمل است. تنظیمات جریان پالسی تجریه ی بی نظیری را برای بیماران مهیا می نماید. تأییدیه های (FAA)  نشان می دهد که فوکوس می تواند نیاز های اکسیژن بیمار را به طور کامل بر طرف نموده و حتی به بیماران حس خوبی را در مورد حمل آن منتقل می نماید.  بیشتر ...
 • شرکت اطلسین و شرکت واینمن آلمان قرارداد انحصاری امضا کردند.

  شرکت اطلسین در راستای توسعه محصولات خود و تامین تجهیزات تنفسی مرتبط با دستگاه های اکسیژن ساز ، در سال 1392 قرارداد نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های درمان بیماریهای خواب و ونتیلاتور های خانگی و بیمارستانی را با شرکت واینمن Weinmann آلمان امضاء و رنج کاملی از محصولات خانگی آن شرکت را وارد ایران نمود.  بیشتر ...
 • ۱
 • ۲تهویه مکانیکی ریه برای بیماریهای مزمن ریوی

بروشور پیوست اختلالات ناشی از مکانیک تنفس در بیماریهای مزمن ریوی همراه با اجزاء امفیزمیک را شرح داده و همچنین مشکلات ناشی از این اختلالات در تنفس خودبخودی و تهویه مکانیکی را توضیح می دهد. در این خصوص نیز به ارائه راه حل هایی برای درمان تهویه این نوع بیماران می پردازد.

بیشتر ...

اکسیژن، ماده حیات

اگر شما یکی نفر از میلیون ها انسانی هستید که تحت درمان بیماری های ریوی هستید، حتماً سئوالات زیادی در خصوص درمان خود،‌ تجهیزاتی که نیاز دارید و اثر بخش بودن اکسیژنی که بوسیله آنها به تنفس شما کمک داده می شود، دارید.

بیشتر ...

یک خواب خوب

اهمیت خواب برای بدن انسان به اندازه غذا و آب است. فقط یک سیکل منظم خواب و بیداری است که بدن انسان را در دراز مدت می تواند سالم نگه می دارد. اما زندگی پر دغدغه و استرس این روزها به ندرت به ما اجازه می دهد تا آسوده باشیم.

بیشتر ...